Общинска администрация Средец / Република България

Съобщение

Поради повишен интерес от гражданите на община Средец към осигурените безплатни профилактични прегледи и консултации с медицински специалисти от МБАЛ „Сърце и Мозък“ гр. Бургас, кампанията „Седмица на здравето“ се удължава за периода 11.05.2026 г. – 15.05.2026 г. в часовия диапазон от 09:00 до 16:00 часа, в централната част на общината, в района до сградата на община Средец.

Призоваваме жителите да се възползват от възможността да проверят своето здравословно състояние.

Споделяне: